Rode hesjes in iedere AED-kast

2017_rodehesjes
Waar in het begin de hulpdiensten nog weleens vergaten dat de vrijwillige burgerhulpverleners een zeer zinvolle bijdrage leveren door alvast te gaan reanimeren en zelfs een AED in te zetten, worden de vrijwilligers de laatste jaren bijzonder gewaardeerd. Zij zorgen namelijk voor de hulpverlening die in de eerste 6 minuten van levensreddend belang is.

Om onze vrijwilligers/burgerhulpverleners nog beter te onderscheiden wanneer zij bij het slachtoffer komen of indien het ambulancepersoneel ter plaatse komt, hebben wij binnenkort in iedere AED-kast een rood hesje beschikbaar.
Op dit hesje staat met grote letters oa. “Burgerhulpverlener”.Als onze vrijwilligers worden gealarmeerd voor een reanimatie kunnen zij het hesje tegelijk met de AED meenemen en aantrekken. Zo zijn de vrijwilligers/burgerhulpverleners beter als zodanig herkenbaar.

Geef een reactie