Cursusdata 2016

Cursusdatums 2016
Het is erg belangrijk om vaardigheid te houden bij het reanimeren en het bedienen van de AED. Daarom nodigen wij u ieder jaar uit om een herhalingstraining Reanimatie en AED te volgen.De opleidingen van onze vrijwilligers worden in eigen beheer van Oisterwijk Heartsafe verzorgd. U kunt een startcursus volgen of een herhalingscursus.
Voor een herhalingscursus ontvangt u jaarlijks een uitnodiging van onze vrijwilligersadministratie. Voor de trainingen maken wij gebruik van gecertificeerde instructeurs. U leert in 1 avond de basale reanimatie (beademen en hartmassage) en ook het bedienen van een AED. De cursusavond begint om 19:00 uur en eindigt omstreeks 22:15 uur. De datums zijn onder voorbehoud van o.a. voldoende deelname.
In het aanmeldformulier op onze  website kunt u een voorkeursdatum kiezen.
Mocht een cursus niet door kunnen gaan dan wordt u hierover ongeveer een week van te voren per e-mail door  onze vrijwilligersadministratie geïnformeerd.
Onder Vrijwilligers vindt u de cursusdata voor 2016 alsmede een digitaal aanmeldformulier